Naprawa

Euro-Top - naprawa szyb samochodowych we Wrocławiu

Naprawa szyb samochodowych — pęknięć, odprysków, rys... 

Spośród szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę usług, na wyróżnienie i szczególną uwagę zasługuje naprawa szyb. Nie każdy wie, ale uszkodzone szyby samochodowe można naprawiać. Oczywiście, nie wszystkie, zależy to od stopnia i rodzaju uszkodzeń. Zanim zdecydujemy się na wymianę, warto więc udać się do fachowca, który oceni, czy taka operacja jest możliwa.

Naprawa pęknięć i odprysków przednich szyb samochodowych 

Chcesz uniknąć kosztownej wymiany przedniej szyby? Nasza usługa naprawy odprysków może Ci pomóc! Nasi pracownicy bez trudu mogą usunąć usterki tak powszechne jak punktowe pęknięcia i odpryski na szybach czołowych za pomocą specjalistycznej aparatury naprawczej. To, co do tej pory oznaczało konieczność wymiany i spore wydatki, np. po uderzeniu kamyczkiem w szybę czołową, jesteśmy w stanie bezproblemowo naprawić, w rozsądnej cenie.
 

Naprawa odprysków to świetny sposób na uniknięcie kosztów i kłopotów związanych z wymianą przedniej szyby. Jest to również świetny sposób na uniknięcie niebezpieczeństwa związanego z jazdą z pękniętą przednią szybą. Naprawa odprysku przywróci wytrzymałość i przejrzystość przedniej szyby oraz zapobiegnie dalszym uszkodzeniom. Ponadto jest to o wiele bardziej przystępna opcja niż wymiana całej szyby. Nie czekaj więc - zadzwoń do nas już dziś!

Regeneracja szyb samochodowych Wrocław

Szyby samochodowe, zwłaszcza do rzadszych modeli samochodów potrafią być trudno dostępne i niezwykle drogie. Jeżeli jest możliwość regeneracji szyby tej dotychczas zamontowanej, zdecydowanie warto z niej skorzystać. Warto zlecić to naszej firmie, od lat trudniącej się tego typu usługami.

Profesjonalna naprawa szyb samochodowych w dobrej cenie

Watro pamiętać – im szybsza reakcja po uszkodzeniu szyby, tym naprawa bardziej skuteczna, a jej efekt prawie niewidoczny.

Oferujemy Państwu naprawę szyb samochodowych, która jest dla Państwa, samochodu, czasu i portfela najkorzystniejsza.


Zalety naprawy szyb samochodowych:

  • nie trzeba wymieniać szyby,
  • koszt naprawy w stosunku do wymiany szyby jest kilkakrotnie niższy,
  • czas naprawy ok 40 min,
  • samochód jest gotowy do jazdy od razu, po zakończeniu naprawy.


Tel. kontaktowy 71-372-63-01 kom. 531-78-03-78

Copyright © 2022 EURO-TOP PROFESJONALNY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl