Naprawa

Euro-Top - naprawa szyb samochodowych we Wrocławiu

Naprawa szyb samochodowych Wrocław  — pęknięć, odprysków, rys... 

Spośród szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę usług, na wyróżnienie i szczególną uwagę zasługuje naprawa szyb samochodowych. Nie każdy wie, ale uszkodzone szyby samochodowe można naprawiać. Oczywiście, nie wszystkie, zależy to od stopnia i rodzaju uszkodzeń. Zanim zdecydujemy się na wymianę, warto więc udać się do fachowca, który oceni, czy taka operacja jest możliwa.

Naprawa pęknięć przednich szyb samochodowych Wrocław 

Chcesz uniknąć kosztownej wymiany przedniej szyby? Nasza usługa naprawy odprysków może Ci pomóc! Nasi pracownicy bez trudu mogą usunąć usterki tak powszechne jak punktowe pęknięcia i odpryski na szybach czołowych za pomocą specjalistycznej aparatury naprawczej. To, co do tej pory oznaczało konieczność wymiany i spore wydatki, np. po uderzeniu kamyczkiem w szybę czołową, jesteśmy w stanie bezproblemowo naprawić, w rozsądnej cenie.
 

Naprawa odprysków szyb Wrocław 

Naprawa odprysków to świetny sposób na uniknięcie kosztów i kłopotów związanych z wymianą przedniej szyby. Jest to również świetny sposób na uniknięcie niebezpieczeństwa związanego z jazdą z pękniętą przednią szybą. Naprawa odprysku przywróci wytrzymałość i przejrzystość przedniej szyby oraz zapobiegnie dalszym uszkodzeniom. Ponadto jest to o wiele bardziej przystępna opcja niż wymiana całej szyby. Nie czekaj więc - zadzwoń do nas już dziś!

Regeneracja szyb samochodowych Wrocław

Szyby samochodowe, zwłaszcza do rzadszych modeli samochodów potrafią być trudno dostępne i niezwykle drogie. Jeżeli jest możliwość regeneracji szyby tej dotychczas zamontowanej, zdecydowanie warto z niej skorzystać. Warto zlecić to naszej firmie, od lat trudniącej się tego typu usługami.

Profesjonalna naprawa szyb samochodowych w dobrej cenie

Watro pamiętać – im szybsza reakcja po uszkodzeniu szyby, tym naprawa bardziej skuteczna, a jej efekt prawie niewidoczny.

Oferujemy Państwu naprawę szyb samochodowych, która jest dla Państwa, samochodu, czasu i portfela najkorzystniejsza.


Zalety naprawy szyb samochodowych:

  • nie trzeba wymieniać szyby,
  • koszt naprawy w stosunku do wymiany szyby jest kilkakrotnie niższy,
  • czas naprawy ok 40 min,
  • samochód jest gotowy do jazdy od razu, po zakończeniu naprawy.


Tel. kontaktowy 71-372-63-01 kom. 531-78-03-78

Copyright © 2023 EURO-TOP PROFESJONALNY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl