Naprawa

Euro-Top - naprawa szyb samochodowych we Wrocławiu

Uszkodzona szyba samochodowa? Naprawimy ją!

Spośród szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę usług, na wyróżnienie i szczególną uwagę zasługuje naprawa szyb. Nie każdy wie, ale uszkodzone szyby samochodowe można naprawiać. Oczywiście, nie wszystkie, zależy to od stopnia i rodzaju uszkodzeń. Zanim zdecydujemy się na wymianę, warto więc udać się do fachowca, który oceni, czy taka operacja jest możliwa.

Nasi pracownicy bez trudu mogą usunąć usterki tak powszechne jak punktowe pęknięcia i odpryski na szybach czołowych za pomocą specjalistycznej aparatury naprawczej. To, co do tej pory oznaczało konieczność wymiany i spore wydatki, np. po uderzeniu kamyczkiem w szybę czołową, jesteśmy w stanie bezproblemowo naprawić, w rozsądnej cenie.

Szyby samochodowe, zwłaszcza do rzadszych modeli samochodów potrafią być trudno dostępne i niezwykle drogie. Jeżeli jest możliwość regeneracji tej dotychczas zamontowanej, zdecydowanie warto z niej skorzystać. Warto zlecić to naszej firmie, od lat trudniącej się tego typu usługami.

Watro pamiętać – im szybsza reakcja po uszkodzeniu szyby, tym naprawa bardziej skuteczna, a jej efekt prawie niewidoczny.

Oferujemy Państwu naprawę, która jest dla Państwa, samochodu, czasu i portfela najkorzystniejsza.


Zalety: 

  • nie trzeba wymieniać szyby,
  • koszt naprawy w stosunku do wymiany szyby jest kilkakrotnie niższy,
  • czas naprawy ok 40 min,
  • samochód jest gotowy do jazdy od razu, po zakończeniu naprawy.


Tel. kontaktowy 71-372-63-01 kom. 531-78-03-78

Copyright © 2020 EURO-TOP PROFESJONALNY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl