Wymiana

Euro-Top - Wymiana Szyb Samochodowych

Profesjonalna wymiana szyb w samochodzie — Wrocław

Nasza firma, dzięki szerokiej gamie dostawców oferuje wymianę szyb czołowych, bocznych oraz tylnych, do każdego samochodu osobowego, dostawczego, czy ciężarowego. Wszystko dokonujemy za pomocą specjalistycznych narzędzi, trwałych klejów, a same szyby samochodowe spełniają najwyższe standardy i normy jakości. Oprócz świetnego zaplecza, dzięki długiej obecności na rynku, posiadamy duże, ponad 20-letnie doświadczenie. Na dokonany przez nas montaż szyb udzielamy dożywotniej gwarancji.Tel. kontaktowy 71-372-63-01 kom. 531-78-03-78

 

Informacje dotyczące wymiany szyby w naszym salonie we Wrocławiu:

  • Klient w czasie wykonywanych usług ma dostęp do poczekalni.
  • Odzyskujemy uszczelki oraz naklejki rejestracyjne.
  • Czas wymiany szyby czołowej wklejanej: od 1 do 3,5 h wraz ze schnięciem kleju. Pełne utwardzenie to około 72h.
  • Czas wymiany szyby czołowej uszczelkowej: 15 - 45 min.
  • Czas wymiany szyby tylnej: 30 - 60 min
  • Czas wymiany szyby bocznej: 20 - 50 min

 

Wymiana szyb czołowych, bocznych oraz tylnych we Wrocławiu

Szukasz usługi wymiany szyby czołowej, bocznej lub tylnej we Wrocławiu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.  Specjalizujemy się w sprzedaży, naprawie oraz wymianie szyb. Nasz doświadczony zespół szybko i sprawnie wymieni uszkodzoną szybę we Wrocławiu.

Do wymiany używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Ponadto nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić precyzyjne dopasowanie wymienionej szyby, aby nie powstały żadne nieestetyczne szczeliny lub wycieki.

Aby uzyskać szybką, profesjonalną i wysokiej jakości wymianę szyby czołowej, skorzystaj z naszych usług. 

Ile trwa montaż szyby przedniej?

Czas montażu szyby przedniej może być różny ze względu na następujące czynniki m. in.: wiek pojazdu, rodzaj uszkodzeń szyby, korozji, montaż ogrzewania i czujników oraz wcześniejsze uszczelnianie szyby we własnym zakresie.

Czy po wymianie auto szyby można korzystać z myjni samochodowej?

Przy szybach wklejanych, zaraz po wymianie, nie zalecamy korzystania z myjni samochodowej. Wysokie ciśnienie wody może spowodować uszkodzenia oraz przerwanie wiązki kleju, co grozi rozszczelnieniem i późniejszym przedostawaniem się powietrza i wody do wnętrza pojazdu.

Ile trwa montaż szyby samochodowej?

Czas montażu dowolnej szyby może zostać wydłużony jeżeli elementy utrzymujące ją są skorodowane.

Kiedy montaż szyby jest niemożliwy?

Montaż szyby może być niemożliwy jeżeli pojazd posiada zbyt dużo ubytków blacharskich na elementach utrzymujących.

Montaż szyby samochodowej a rdza 

Miejscowe ogniska rdzy zabezpieczamy, a na karoserie samochodu, gdzie mocowana jest szyba, stosujemy specjalny podkład, tak aby w przyszłości nie pojawiły się problemy z nieszczelnością lub pęknięciami szyby. Usuwanie rdzy nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Gwarancja na auto szyby od producenta

Wszystkie nowe szyby mają gwarancje producenta. Okres gwarancji wynosi  2 lata w przypadku  rozwarstwienia (delaminacji) oraz wad optycznych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych (pęknięcia od korozji, uderzenie kamyczka, itp..). 

 

Gwarancja na montaż szyb jest udzielana bezterminowo.

Powody, dla których może być konieczna wymiana szyby przedniej w samochodzie

Jazda z uszkodzoną przednią szybą może być niezwykle niebezpieczna i może ograniczyć Twoją widoczność na drodze, prowadząc do poważnych wypadków. Aby chronić się przed tymi zagrożeniami, ważne jest, aby wymienić przednią szybę w samochodzie, gdy jest to konieczne. Szyby przednie ulegają uszkodzeniu w wyniku odprysków, pęknięć i pęknięć naprężeniowych spowodowanych przez kamienie, gruz lub ekstremalne temperatury. Wymiana przedniej szyby w samochodzie może również stać się koniecznością, jeśli szkło ma ubytki, luki między listwami i szkła, lub innych problemów strukturalnych, które utrudniają widoczność.
 

 Powody, dla których może być konieczna wymiana szyby bocznej w samochodzie?
 

Wymiana szyb bocznych w samochodzie może być konieczna z kilku różnych powodów. Jednym z nich jest to, że okno zostało fizycznie uszkodzone albo od stłuczki lub wypadku, i nie może już funkcjonować tak, jak powinno. Inne  powodem wymiany szyby bocznej  są uszkodzenia spowodowane długotrwałym narażeniem na ekstremalne warunki pogodowe, takie jak ekstremalne ciepło. Niezależnie od przyczyny, wymiana szyb bocznych samochodu jest ważnym zadaniem, którego nie należy pomijać.

Copyright © 2024 EURO-TOP PROFESJONALNY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl