Wymiana

Euro-Top - Wymiana Szyb Samochodowych

Wymienimy szybę w Twoim samochodzie!

Nasza firma, dzięki szerokiej gamie dostawców oferuje wymianę szyb czołowych, bocznych oraz tylnych, do każdego samochodu osobowego, dostawczego, czy ciężarowego. Wszystko dokonujemy za pomocą specjalistycznych narzędzi, trwałych klejów, a same szyby samochodowe spełniają najwyższe standardy i normy jakości. Oprócz świetnego zaplecza, dzięki długiej obecności na rynku, posiadamy duże, ponad 20-letnie doświadczenie. Na dokonany przez nas montaż szyb udzielamy dożywotniej gwarancji.

Tel. kontaktowy 71-372-63-01 kom. 531-78-03-78

Informacje 

  • Klient w czasie wykonywanych usług ma dostęp do poczekalni.
  • Odzyskujemy uszczelki oraz naklejki rejestracyjne.
  • Czas wymiany szyby czołowej wklejanej: od 1 do 3,5 h wraz ze schnięciem kleju. Pełne utwardzenie to około 72h.
  • Czas wymiany szyby czołowej uszczelkowej: 15 - 45 min.
  • Czas wymiany szyby tylnej: 30 - 60 min
  • Czas wymiany szyby bocznej: 20 - 50 min

 

Czas montażu szyby przedniej może być różny ze względu na następujące czynniki m. in.: wiek pojazdu, rodzaj uszkodzeń szyby, korozji, montaż ogrzewania i czujników oraz wcześniejsze uszczelnianie szyby we własnym zakresie.

 

Przy szybach wklejanych, zaraz po wymianie, nie zalecamy korzystania z myjni samochodowej. Wysokie ciśnienie wody może spowodować uszkodzenia oraz przerwanie wiązki kleju, co grozi rozszczelnieniem i późniejszym przedostawaniem się powietrza i wody do wnętrza pojazdu.

 

Czas montażu dowolnej szyby może zostać wydłużony jeżeli elementy utrzymujące ją są skorodowane.

 

Montaż szyby może być niemożliwy jeżeli pojazd posiada zbyt dużo ubytków blacharskich na elementach utrzymujących.

 

Miejscowe ogniska rdzy zabezpieczamy, a na karoserie samochodu, gdzie mocowana jest szyba, stosujemy specjalny podkład, tak aby w przyszłości nie pojawiły się problemy z nieszczelnością lub pęknięciami szyby. Usuwanie rdzy nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

 

Wszystkie nowe szyby mają gwarancje producenta. Okres gwarancji wynosi  2 lata w przypadku  rozwarstwienia (delaminacji) oraz wad optycznych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych (pęknięcia od korozji, uderzenie kamyczka, itp..). 

 

Gwarancja na montaż szyb jest udzielana bezterminowo.

Copyright © 2020 EURO-TOP PROFESJONALNY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl